Biuro Rachunkowe – Marki
Al. Piłsudskiego 139
tel. 500-100-631

OFERTAUSŁUGICENNIKPROMOCJEAKTUALNOŚCI KONTAKT
Newsy

Wynagrodzenia w województwie małopolskim w 2021 roku

Sedlak & Sedlak sprawdził, ile zarabiali w roku 2021 pracownicy w województwie małopolskim. Mediana ich wynagrodzeń wyniosła 6 000 PLN brutto,... więcej »

Prawo pracy. Już teraz warto znać nowe regulacje

Nowe przepisy Kodeksu pracy mają dostosować prawa polskie do unijnego. Zmiany dotyczyć będą, m.in. zasad zawierania umów o pracę,... więcej »

3 porady jak zapobiegać quiet quitting

Coraz większym problemem pracodawców jest zjawisko quiet quitting, czyli mniejsze zaangażowanie pracowników w wykonywane obowiązki. Jak można... więcej »

Umowy o pracę - ważne zmiany

Eksperci inFakt omawiają najważniejsze zmiany dotyczące umów o pracę, które wejdą w życie od nowego roku. Dotyczą one umów na okres... więcej »

Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe - najważniejsze zmiany

Ekspert z Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy omawia najważniejsze zmiany w Prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. To min. określenie... więcej »

Praca zdalna po zmianach - jakie koszty poniesie pracodawca?

Nowe przepisy dotyczące pracy zdalnej zaczną obowiązywać niebawem. Uregulowanie kwestii wiązanych z praca w domu będzie się wiązać z... więcej »

Konsultacje pakietu SLIM VAT 3. Co nas czeka w nowym roku podatkowym?

Niedawno zakończyły się uzgodnienia międzyresortowe oraz konsultacje publiczne kolejnego projektu uproszczeń w podatku VAT tzw. SLIM VAT 3.... więcej »

Dla kogo certyfikat kompetencji zawodowych?

Ekspert TC Kancelarii Prawnej wyjaśnia czym jest certyfikat kompetencji zawodowych, kto powinien go posiadać, w jaki sposób można uzyskać tego... więcej »

Transakcje z firmą z raju podatkowego - będą zmiany w przepisach

Główne zmiany to uchylenie z mocą od 1 stycznia 2021 r. obowiązku stosowania zasady ceny rynkowej oraz dokumentacyjnego przy zawieraniu... więcej »

źródło: eGospodarka.pl