Biuro Rachunkowe – Marki
Al. Piłsudskiego 139
tel. 500-100-631

OFERTAUSŁUGICENNIKPROMOCJEAKTUALNOŚCI KONTAKT
Newsy

Nie oszukiwałeś ale VAT i tak nie odliczysz

Przedsiębiorca, który nie jest świadom brania udziału w oszustwie, nie powinien ponosić negatywnych konsekwencji w postaci braku prawa do... więcej »

Odliczenia w PIT za 2019 r.: Ulga termomodernizacyjna

Ocieplasz dom, wymieniasz źródło ciepła na ekologiczne a może zakładasz instalację fotowoltaiczną? Ponoszone z tego tytułu wydatki możesz... więcej »

GUS: w styczniu 2020 średnia krajowa wyższa o ponad 7%

GUS opublikował właśnie najświeższe informacje na temat średniej krajowej. Okazuje się, że w pierwszym miesiącu bieżącego roku... więcej »

Wewnętrzny awans w pracy. Trudna droga od kolegi do efektywnego lidera

Wewnętrzny awans w pracy to dla nowego lidera niewątpliwie spory stres. I nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ najczęściej wiąże się... więcej »

Kadry i płace. Jakie zmiany i wyzwania?

W minionym roku kadry i płace usiały stawić czoła kilku istotnym zmianom. Było do m.in. wprowadzenie zerowego podatku dla młodych... więcej »

Ulga na złe długi w podatku dochodowym: uwaga na ustawowy termin płatności

Mechanizm podzielonej płatności czy biała lista podatników VAT to zmiany, z którymi przedsiębiorcy już się zaznajomili. Od początku 2020... więcej »

Dzięki klauzuli obejścia prawa fiskus odmawia interpretacji podatkowych

Czy fiskus na wszelki wypadek zasłania się klauzulą unikania opodatkowania przy odmowie wydania interpretacji podatkowych? Niestety tak.... więcej »

Ocieplenie domu z ulga termomodernizacyjną

Inwestycja polegająca na dociepleniu jednorodzinnego budynku mieszkalnego może być rozliczona w ramach ulgi termomodernizacyjnej. Wartość... więcej »

Praca w Holandii coraz atrakcyjniejsza? Lepsze warunki dla pracowników z Polski

Praca w Holandii już od lat cieszy się wśród Polaków sporą popularnością i to pomimo tego, że do tej pory zatrudnieni tam tymczasowo... więcej »

Ile jest wody w żywności czyli absurdy w stawkach VAT

Czy fiskus wydaje absurdalne interpretacje prawa podatkowego? Niestety tak, o czym przekonuje się spore grono podatników. A wszystko przez... więcej »

źródło: eGospodarka.pl