Biuro Rachunkowe – Marki
Al. Piłsudskiego 139
tel. 500-100-631

OFERTAUSŁUGICENNIKPROMOCJEAKTUALNOŚCI KONTAKT
Newsy

Zwolnienie z VAT firmy możliwe nawet jeśli jej kody PKD podlegają VAT

Nawet jeśli symbol PKD i branża, w której przedsiębiorca działa wskazują na wykonywanie dostaw towaru lub świadczenie usług podlegających... więcej »

Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych podpowiada, kto i w jakich okolicznościach, może się starać o wyjazd do sanatorium. Pobyt w sanatorium jest w... więcej »

Import towarów: zgłoszenie uproszczone w procedurze celnej

Procedura uproszczona kojarzy nam się zwykle z rozwiązaniem, o którym mowa w art. 182 Unijnego Kodeksu Celnego, czyli tzw. wpisem do rejestru... więcej »

inFakt Check: analiza podatkowych obietnic wyborczych PiS

Program wyborczy Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem "Bezpieczna przyszłość Polaków" obejmuje 14 kluczowych dla partii tematów, ale nie... więcej »

Kiedy przewoźnik odpowiada za kradzież towaru w transporcie?

Kwestie związane z odpowiedzialnością przewoźnika za kradzież transportowanego przez niego towaru reguluje prawo transportowe albo rozstrzyga... więcej »

Wielu podatników może nie zapłacić podatku a ci, którzy zapłacili, żądać jego zwrotu

W przypadku stwierdzenia niedochowania przez stronę terminu do spełnienia zobowiązań administracyjnych, w tym podatkowych, w okresie... więcej »

5 pytań, jakie warto zadać przed rozpoczęciem współpracy z freelancerem

Eksperci Useme przygotowali 5 pytań, które warto zadać freelancerom przed nawiązaniem z nimi współpracy. Należy zapytać o wysokość... więcej »

źródło: eGospodarka.pl